U prostorijama Gradske četvrti Gornji grad u Osijeku 17.6.2026. godine svečano završio proljetni dio Braniteljske lige 2026. „Milan Ćosić“ dodjelom medalja i pehara najboljim natjecateljima i ekipama.
Dok su se uručivala priznanja, nije se slavila samo sportska izvrsnost, već i ono što nas godinama povezuje – prijateljstvo, zajedništvo, međusobno poštovanje i neraskidive veze stvorene u najtežim trenucima naše povijesti.
Ovogodišnja Braniteljska liga nosi ime Milana Ćosića, bojnika u miru i istaknutog člana Udruge veterana 106. brigade Osijek.
Priznanja najuspješnijima uručio Robert Seligman.
I u ovom natjecanju članovi Udruge umirovljenika HEP-a Slavonije i Baranje – podružnica Osijek nastupali u nekoliko sportskih disciplina. Osim disciplina u kojima smo bili među najboljima nastupali smo i u pikadu.
Hvala i ženama Udruge veterana 106. brigade Osijek koje su dale ogroman doprinos u ukusnim jelima koje su pripremile za ovaj veliki događaj!
Foto: Davor Gutert i Zdenko Maurus
Pripremio: Zdenko Maurus









